Szkoły podstawowe:

  1. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
  2. Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach
  3. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” w Opolu
  4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowejw Warszawie
  5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku
  6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słaborowicach
  7. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w Warszawie
  8. Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Rusinowie
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Brandta w Orońsku
  12. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Dobrej
  14. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach
  15. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim
  17. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu
  18. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu
  20. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach
  21. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów w Wałbrzychu
  23. Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Michałowicach
  24. Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie
  25. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie
  26. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie
  27. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie
  28. Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach
  29. Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w Rogalinku
  30. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów walk nad Bzurą 1939 roku w Kocierzewie Południowym
  31. Szkoła Podstawowa im. Emilii Gierczak w Gródkowie
  32. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach
  33. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie
  34. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie
  35. Szkoła Podstawowa im. Haliny Grabowskiej „Zety” w Chlinie
  36. Szkoła Podstawowa im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie
  37. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie
  38. Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu
  39. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim
  40. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu
  41. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brzydowie
  42. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej
  43. Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach
  44. Szkoła Podstawowa im. kpt. Józefa Batorego w Weryni
  45. Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Zasani
  46. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mysłowie
  47. Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy
  48. Szkoła Podstawowa im. Leszka Deptuły w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wadowicach Górnych
  49. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
  50. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym Kamieniu
  51. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Sycewicach
  52. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie
  53. Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej
  54. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach
  55. Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach
  56. Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Jelnej
  57. Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej
  58. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Działoszycach
  59. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu
  60. Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu
  61. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej
  62. Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej
  63. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zwierzynie
  64. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Grybowie
  65. Szkoła Podstawowa nr 10 w Żywcu
  66. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  67. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach
  68. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu
  69. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Moniuszki w Koninie
  70. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka w Siemianowicach Śląskich
  71. Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Jana Pawła II w Toruniu
  72. Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny w Warszawie
  73. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku
  74. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej
  75. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porębie
  76. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie
  77. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie
  78. Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  79. Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku
  80. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Sosnowcu
  81. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Flagi Polski w Libiążu
  82. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie
  83. Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Stanisława Betleja w Kłodzku
  84. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
  85. Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Łodzi
  86. Szkoła Podstawowa nr 353 im. „Wielkich Odkrywców” w Warszawie
  87. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  88. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  89. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze
  90. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach
  91. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku
  92. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły w Zamościu
  93. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
  94. Szkoła Podstawowa nr 78 im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu
  95. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tarnowie
  96. Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego w Gdańsku
  97. Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza w Warszawie
  98. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowskich Górach
  99. Szkoła Podstawowa w Brniu Osuchowskim
  100. Szkoła Podstawowa w Chruścielu
  101. Szkoła Podstawowa w Mokrem
  102. Szkoła Podstawowa w Stępocicach
  103. Szkoła Podstawowa w Tuczempach
  104. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim
  105. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w Warszawie
  106. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. prof. Juliana Aleksandrowicza w Krakowie
  107. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie
  108. Zespół Placówek Oświatowych w Złotej
  109. Zespół Przedszkolno-Szkolny w Dobromierzu
  110. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei
  111. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach
  112. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Raciborzu
  113. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 we Wrocławiu
  114. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni
  115. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach
  116. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
  117. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowcu
  118. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lindowie
  119. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niedźwiedzicach
  120. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodzieńcu
  121. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
  122. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żabowie
  123. Zespół Szkół nr 6 w Sopotni Małej
  124. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu
  125. Zespół Szkół Publicznych w Sarnówku
  126. Zespół Szkół w Jabłonnie
  127. Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II
  128. Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich

Szkoły ponadpodstawowe:

  1. Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
  3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy
  4. CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota” w Warszawie
  5. CLXV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  6. CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
  7. Europejskie Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
  8. I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
  9. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie
  10. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
  11. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
  12. I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju
  13. I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie
  14. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
  15. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie
  16. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju
  17. I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
  18. I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
  19. II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu
  20. II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
  21. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
  22. II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu
  23. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
  24. II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
  25. II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu
  26. II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
  27. II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu
  28. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach
  29. II Technikum w Zespole Szkół nr 3 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Łosicach
  30. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
  31. III Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Styczyńskiego w Gliwicach
  32. IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie
  33. IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Szczecinie
  34. IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Zabrzu
  35. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
  36. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu
  37. KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie
  38. Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
  39. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim
  40. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej
  41. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
  42. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach
  43. Liceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim
  44. Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu
  45. Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu
  46. LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
  47. Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces” I Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
  48. Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie
  49. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu
  50. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu
  51. Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie
  52. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie
  53. Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Raciążu
  54. Szkoła w Chmurze sp. z o.o. w Warszawie
  55. Technikum im. Księcia Bolka II w Strzegomiu
  56. Technikum Informatyczne w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
  57. Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
  58. Technikum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej
  59. Technikum nr 1 w Jaśle
  60. Technikum nr 15 im. Tomasza Klenczara w Katowicach
  61. Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach
  62. Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej
  63. Technikum w Biłgoraju w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
  64. V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie
  65. V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
  66. VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie
  67. X Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach
  68. XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie
  69. XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu
  70. Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 w Warszawie
  71. Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni
  72. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu
  73. Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka w Bielsku-Białej
  74. Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu
  75. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach
  76. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie
  77. Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku
  78. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy
  79. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu
  80. Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach
  81. Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi
  82. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Władysława Andersa w Chełmie
  83. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie
  84. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów w Lublinie
  85. Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu
  86. Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu
  87. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach
  88. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim
  89. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku
  90. Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
  91. Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
  92. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
  93. Zespół Szkół im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-Białej Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
  94. Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
  95. Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu
  96. Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
  97. Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
  98. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
  99. Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi
  100. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
  101. Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
  102. Zespół Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie
  103. Zespół Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach
  104. Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej
  105. Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim
  106. Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni
  107. Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie
  108. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
  109. Zespół Szkół nr 1 w Kluczborku
  110. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
  111. Zespół Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku
  112. Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze
  113. Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie
  114. Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  115. Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Warszawie
  116. Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie
  117. Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
  118. Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach
  119. Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku
  120. Zespół Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu
  121. Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie
  122. Zespół Szkół nr 9 Specjalnych im. dr. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju
  123. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej
  124. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim
  125. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach
  126. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju
  127. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
  128. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie
  129. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy
  130. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu
  131. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach
  132. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach
  133. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach
  134. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
  135. Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostrożanach
  136. Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach
  137. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze
  138. Zespół Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema w Toruniu
  139. Zespół Szkół Samochodowych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Gliwicach
  140. Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu
  141. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „Meritum” im. Piotra Kołodzieja w Siemianowicach Śląskich
  142. Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie
  143. Zespół Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne
  144. Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  145. Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
  146. Zespół Szkół w Chojnicach
  147. Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim
  148. Zespół Szkół w Strzelnie
  149. Zespół Szkół w Turobinie
  150. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
  151. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie
  152. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie
  153. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu
  154. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem
  155. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu
  156. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Janusza Korczaka w Poznaniu
  157. Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu