• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słaborowicach

    Projekt ten jest bezcennym doświadczeniem dla młodzieży oraz całej społeczności szkolnej do zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu ekonomii tak mocno potrzebnej i przydatnej w życiu codziennym. Ponadto integruje drużynę, klasy, grono pedagogiczne oraz wszystkich zaangażowanych w działania do wspólnej pracy, wymiany doświadczeń oraz radości i dumy z osiągniętych rezultatów.

    Nauczyliśmy się przede wszystkim niesamowitej komunikacji, kreatywności w zakresie pomysłów i sposobów realizacji, co pozwoliło nam zdobyć jeszcze więcej wiedzy oraz umiejętności w zakresie dbania o bezpieczeństwo finansów osobistych. Wiedzę tą zdobyliśmy nie tylko dla siebie, ale także przekazujemy ją dalej naszym bliskim, znajomym, aby ich również chronić i uświadamiać.

    Warto korzystać z każdej możliwości poszerzania swojej wiedzy ekonomicznej. Propozycje projektów ekonomicznych NBP to niezwykle atrakcyjna forma realizacji tego celu z uwagi na różnorodność, wszechstronność, a także atrakcyjność zarówno pomysłów związanych z samym projektem, jego realizacją , ale także wszelką pomocą w zakresie materiałów edukacyjnych, nagród, pomocy technicznej i wspaniałego kontaktu, który nigdy nie zawiódł ze strony NBP. Serdecznie polecamy :)

    Klaudia Reikowska, Sylwia Paterek-Nycz, nauczycielki

Wróć do listy opinii