• Szkoła Podstawowa im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni

    Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy wybrani do projektu ,,Złote Szkoły NBP” i weszliśmy w skład Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej. Po zapoznaniu się z głównymi założeniami projektu przystąpiliśmy do realizacji poszczególnych zadań, które przybliżyły nam wiedzę ekonomiczną dotyczącą finansów osobistych. Wiedza ta pozwoli nam na bezpieczne poruszanie się w finansach. Dla nas najważniejszą rzeczą było poznanie zasad bezpiecznego lokowania własnych środków finansowych, ochrony danych osobowych oraz mnożenia pieniędzy poprzez odpowiedni wybór lokat.

    Z wielką przyjemnością wspominamy czas spędzony przy projekcie, z którego wynieśliśmy bogatą wiedzę. Spotkanie ze Złotymi szkołami NBP to nie tylko nauka ,ale czas spędzony w drużynie, która wspólnie pracowała, wspierała się, aby wykonać zadania i uzyskać jak najlepszy wynik, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie. Dlatego zachęcamy inne szkoły do udziału w tym przedsięwzięciu. Wszystkim szkołom biorącym udział w tej edycji życzymy jak najlepszych wyników.

    Julita Szkoła, Judyta Skrętkowska, Milena Jajuga, Nikola Kocur, Kacper Trzyna, Hubert Garlak, Maciej Warchoł, Paweł Mitał, Kamil Solak, Oliwier Kleciak

Wróć do listy opinii