• Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach

  Uczeń klasy 4:

  Bardzo zaciekawiła mnie tegoroczna tematyka programu „Złote Szkoły NBP”, dzięki której dowiedziałem się, że nasza polska waluta ma już 100 lat i z tej okazji dokładnie przyjrzałem się naszym obiegowym dziełom sztuki autorstwa Andrzeja Heidricha.

  Uczeń klasy 6:

  Już nie mogę się doczekać jak ja będę Ambasadorem Programu.

  Uczeń – ambasador:

  Do udziału w programie zachęciły mnie koleżanki, które brały udział w poprzedniej edycji. W tym roku szkolnym udało mi się zostać członkiem drużyny ambasadorów i była to dla mnie świetna okazja do nauczenia się wielu nowych rzeczy. Najbardziej doceniam to, że mogłam wykazać się samodzielnością i kreatywnością. Wiele moich pomysłów spodobało się innym uczestnikom programu i mogliśmy je zrealizować. Jeśli będzie taka możliwość, będę chciała być ambasadorem programu w następnej edycji.

  Uczeń ambasador (drugi raz):

  Już po raz drugi miałam możliwość reprezentować naszą szkołę w projekcie "Złote Szkoły NBP " jako ambasador. To bardzo odpowiedzialne zadanie. Jako ambasador musiałam być dobrze przygotowana i aktywnie brać udział w projekcie.  Dzięki temu mogłam przekazać wiele ciekawych informacji na temat Narodowego Banku Polskiego oraz polskiego złotego i jego obiegu od 100 lat całej społeczności szkolnej i nie tylko.

  uczniowie szkoły

Wróć do listy opinii