• I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

    IV edycja programu "Złote Szkoły NBP" była dla naszej szkoły pierwszym, ale z pewnością nie ostatnim udziałem. Okres intensywnej pracy, choć niełatwy na początku, przyniósł nam wiele satysfakcji i cennych doświadczeń. Połączenie
    pomysłów naszych uczniów stanowiło prawdziwe wyzwanie, wymagające nie tylko kreatywności, ale także determinacji i zaangażowania. Nie brakowało nieprzespanych nocy, kiedy to staraliśmy się dopiąć wszystko na ostatni guzik, jednak efekty naszego wysiłku są niezaprzeczalne i widoczne dla nas wszystkich. Uczniowie, którzy niedawno borykali się z ogromną barierą przed wystąpieniami publicznymi, teraz śmiało mówią, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego. Dzięki udziałowi w programie "Złote Szkoły NBP" zyskali nie tylko wiedzę z ekonomii czy umiejętności mówienia przed publicznością, ale również pewność siebie i poczucie własnej wartości. Ta przygoda była dla nas wszystkich niezwykle inspirująca i pouczająca. Praca z niesamowitymi ludźmi, sprawiła, że każdy dzień był pełen nowych odkryć i wyzwań.

    Na pytanie, czy warto było poświęcać czas i wysiłek na udział w programie, odpowiadam zdecydowanym "tak". Program ten nie tylko stanowił doskonałe narzędzie do rozwoju umiejętności, ale także budował pewność siebie i przygotowywał naszych uczniów do przyszłych wyzwań życiowych i zawodowych. To droga, którą warto podążać, gdyż efekty są trwałe i wpływają pozytywnie na całe nasze życie.

    Edyta Tarczyńska, nauczycielka

Wróć do listy opinii