• II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli

    Uważamy, że warto wziąć udział w projekcie Złote Szkoły NBP, ponieważ niesie on ze sobą wiele korzyści. Nauczyłyśmy się pracy w grupie, wyszłyśmy poza swoją strefę komfortu - musiałyśmy pokonać własne bariery i ograniczenia (wystąpienia publiczne). Zyskałyśmy wiele nowych umiejętności interpersonalnych (umiejętność negocjacji, zawierania kompromisów, dyskutowania). Przede wszystkim jednak udział w programie pozwolił nam się poznać - jesteśmy w pierwszej klasie i wspólna praca bardzo nas do siebie zbliżyła i zintegrowała. Poza tym zżyłyśmy się z opiekunami projektu, wyszliśmy poza relację nauczyciel-uczeń poznając się z nieco innej strony.
    Dzięki temu projektowi "zaistniałyśmy" w społeczności szkolnej, w relacji ze starszymi kolegami i koleżankami czujemy się pewniej i bezpieczniej.
    Była to też okazja do zaprezentowania się przed Dyrekcją Szkoły oraz innymi nauczycielami obecnymi podczas naszych prelekcji i działań warsztatowych.
    Jeśli lubicie pracę w grupie, szukacie nowych wyzwań, lubicie pracować i dowiadywać się nowych rzeczy to absolutnie polecamy udział w programie Złote Szkoły NBP. Dla nas było to wspaniałe przeżycie, a przede wszystkim bardzo dobra zabawa. See you next year 😊

    Gabrysia Skalska, Gabrysia Jeziorska, Oliwia Bąbas, Roksana Urbaniak, Natalia Gardulska, Julia Tybura, Milena Marek i Maja Sobala wraz Aleksandrą Pawelską, nauczycielką

Wróć do listy opinii