• Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach

  Naprawdę warto wziąć udział w takim projekcie, ponieważ dzięki niemu zdobyliśmy wiele cennych informacji i umiejętności, dzięki którym będzie nam łatwiej w przyszłości zarządzać własnymi finansami, dbać o swój dobrobyt i osiągnąć sukces w przyszłości.

  Udział w programie „Złote Szkoły NBP” był dla nas cennym doświadczeniem. Kosztowało nas to dużo pracy, ale było warto.

  Nauczyliśmy się ze sobą współpracować, planować działania, mieliśmy możliwość udziału w ciekawych spotkaniach z ekspertami, braliśmy udział w prowadzeniu lekcji z ekonomią, dyskutowaliśmy podczas debaty.

  Teraz już wiem jak racjonalnie planować wydatki, jak oszczędzać, jak korzystać z instytucji banku. To ważna wiedza, która z całą pewnością będzie miała wpływ na moją przyszłość.

  Zdecydowanie polecam innym szkołom udział w tym programie – to ciekawa przygoda i duża dawka wiedzy przydatnej każdemu człowiekowi, a przy okazji dobra zabawa.

  Otrzymaliśmy duuużżżoo wiedzy dotyczącej własnych finansów i gospodarowania własnym budżetem. Na pewno tego nie zmarnuję. Dam sobie radę w przyszłości. To się musi przełożyć na sukces. Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji programu.

  Ola Bukalska, Martyna Hernik, Zosia Warchoł, Wiktoria Głogowska, Jakub Ryciak, Antek Płatos, uczniowie

Wróć do listy opinii