• KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie

  Uczestniczyliśmy w projekcie Złote Szkoły NBP. Dzięki temu projektowi nauczyliśmy się wiele o działaniu banków, w szczególności o kredytach. Również nauczyliśmy się, aby dokładnie czytać umowy. Współpraca z ekspertem była merytorycznie wartościowa. Była to ciekawa odskocznia od nauczania zdalnego. Podsumowując projekt Złote Szkoły NBP był ciekawą inicjatywą.

  Nauczyliśmy się jak lepiej zarządzać pieniędzmi, jak oszczędzać pieniądze. Spotkanie z ekspertem było bardzo ciekawe, interesujące oraz dużo z niego wynieśliśmy, przede wszystkim co to jest inflacja oraz jak działają banki.

  Eksperci prowadzący spotkania byli bardzo mili, angażowali nas, zachęcali do pytań; panowała przyjemna atmosfera. Bardzo fajnie, że pani ekspertka pytała nas o naszą opinię.

  Wniosek jest taki, że trzeba rzucić szkołę, starać się o kredyt, kupić ziemię i wybudować bliźniaki stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiamy Uczniowie 1E

  Projekt Złote Szkoły NBP pokazał nam jak rozsądnie zarządzać pieniędzmi oraz pokazał jak w prosty sposób oszczędzać nasze środki. Dowiedzieliśmy się również jak działają kredyty oraz zostało nam wytłumaczone pojęcie inflacji. Co do spotkania - Pani Martyna przekazała nam wartościową wiedzę. Przy okazji dowiedzieliśmy się jak zaciągnąć kredyt na naszą wymarzoną inwestycję (dwa bliźniaki do stanu zamkniętego surowego).

  Było super. Uczestniczyliśmy w projekcie "Złote Szkoły NBP" i podczas tych spotkań mogliśmy doświadczyć dobrego zorganizowania ekspertów oraz umiejętnego przekazywania wiedzy przez wykładowców, którzy potrafili w ciekawy sposób zachęcić nas do tematu kredytów oraz bankowości.

  Nauczyliśmy się jak odpowiedzialnie i skutecznie inwestować nasz kapitał i jak "z głową" zarządzać finansami. Dzięki cyklom zajęć z kredytów mieliśmy okazję dowiedzieć się i poszerzyć stan naszej wiedzy o pożyczkach. Wiemy już, że przy zaciąganiu kredytów powinniśmy uważnie czytać warunki umowy oraz gdy czegoś nie wiemy, dopytać bank o szczegóły.

  Przez udział w projekcie Złote Szkoły NBP nauczyłem się bardzo wiele, m.in. dużo informacji o kredytach. Wydaje mi się, że jest to bardzo przydatna wiedza.

  Nauczyłam się o rzeczach, które przydadzą mi się w dorosłym życiu. Wykłady były prowadzone przyjemnie i super mi się ich słuchało.

  Ogólnie zajęcia były bardzo ciekawe oraz Pani, która prowadziła zajęcia była miła.

  Uczestniczyliśmy w projekcie Złote Szkoły NBP. Pozyskaliśmy wiedzę na temat kredytów oraz polepszyliśmy wiedzę na temat oszczędzania oraz inwestowania. Naszym zdaniem projekt był przydatny i dobrze zorganizowany.

  Uczniowie, klasa IE

Wróć do listy opinii