• KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie

  Naszym zdaniem zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Podobał nam się pomysł połączenia zajęć z innymi lekcjami. Zajęcia były fajnym oderwaniem od rzeczywistości. Mogliśmy wynieść z nich wiele ważnych informacji, które przydadzą nam się w życiu. Jedyny minus to forma online, ale na pandemię nie mamy wpływu :). Chętnie wzięlibyśmy udział w kolejnych projektach tego typu.

  Naszym zdaniem udział w projekcie Złote Szkoły NBP był ciekawym urozmaiceniem lekcji. Z zajęć wynieśliśmy nowe doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości. Nie podobało nam się to, że swój czas spędzaliśmy przed ekranem komputera, uważamy, że zajęcia prowadzone na żywo byłyby efektywniejsze i prawdopodobnie więcej osób byłoby zaangażowanych. Na naszą negatywną opinię wpłynął też przymus (uczestniczenia w lekcjach z realizacji) projektu oraz brak dobrowolności.

  Według nas projekt Złote Szkoły NBP poszerzył naszą wiedzę w zakresie podstaw przedsiębiorczości, dzięki niemu poznaliśmy wiele ciekawych pojęć, dowiedzieliśmy się jak oszczędzać i zapoznaliśmy się z nieznaną nam terminologią.

  Spotkania dużo nas nauczyły, pomogły nam zrozumieć świat ekonomii. Eksperci bardzo dobrze wytłumaczyli nam tematy, zwłaszcza pani Martyna, aczkolwiek czas zajęć był wydłużony i słabo zorganizowany. Nie był to czas stracony!

  Uczestniczenie w tym projekcie wiele wniosło w nasze młode życie. Pozwoliło nam rozwijać umiejętności pracy w grupach i organizacji. Wykłady były ogólnie interesujące, mogliśmy się z nich dowiedzieć wiele informacji, które przydadzą się nam w przyszłości. Dzięki nim nasza finansowa przyszłość nie wydaje się być już taka straszna, sami staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie.

  Uczniowie, klasa IIB

Wróć do listy opinii